SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

Firma WIATRAK zajmuje się konstruowaniem i produkcją drzwi drewnianych od 30 lat.  Stały rozwój oraz inwestycje w coraz to nowsze maszyny sterowane numerycznie zaowocowało produkcja najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Wsłuchując się w sugestie i gusta klientów oraz podążając za trendami rynkowymi i wymogami energooszczędnymi firma WIATRAK stale poszerza i wprowadza do oferty kolejne wzory drzwi. 

  • Drzwi pasywne - o grubości skrzydła 90 mm i o najniższym na polskim rynku współczynniku przenikalności cieplnej i dużym komforcie użytkowania spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. 

  • Drzwi płytowe - o grubości skrzydła 78 mm, 82 mm i 90 mm to propozycja drzwi energooszczędnych o bardzo bogatym i nowoczesnym wzornictwie przy optymalnej cenie zakupu.

  • Drzwi ramiakowo-płycinowe - o grubości 72 mm i 82 mm to wersja drzwi i modeli dla klientów ceniących klasyczne wzornictwo i stylowy wystrój. 

  • Drzwi niestandardowe - z dostawkami bocznymi, doświetlami górnymi  i dwuskrzydłowe to oferta dla indywidualnych i niepowtarzalnych projektów.