SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

Nasza Firma istnieje od 2003 roku, obsługując Klientów głównie z terenu województwa mazowieckiego. Okres prowadzenia działalności w branży budowlanej pozwolił nam na zdobycie  doświadczenia  w doradztwie,  sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Opracowaliśmy z klientami wiele projektów, realizując różnorodne inwestycje dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm deweloperskich i instytucji. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni okresu prowadzonej działalności, pozwoliło nam dokładnie poznać ofertę branży stolarki otworowej i  wybrać wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów rynku, które w sposób niezawodny będą służyć naszym Klientom przez długie lata.  Szanując czas i dbając o wygodę naszych Klientów, przygotowaliśmy pakiet sprawdzonych i rekomendowanych produktów, w pięknych wzorach, niepowtarzalnym wyglądzie, wysokich walorach funkcjonalnych i estetycznych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo dużą gamę wzorów i kolorów drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, okien, bram garażowych, parapetów,  rolet, plis, moskitier, klamek i okuć. Wybrane elementy zamontuje Państwu nasza grupa doświadczonych montażystów. Do montażu naszych produktów używamy wysokiej jakości materiałów budowlanych (kotwy, dyble, piany montażowe, taśmy paroszczelne i materiały wykończeniowe). Za naszym pośrednictwem można również dokonać zakupów na raty.


Każdemu Klientowi poświęcamy maksimum czasu i uwagi. Wszystko to w celu wybrania najodpowiedniejszej oferty. Klienci dla których zrealizowaliśmy zamówienia to najczęściej mieszkańcy gminy Tłuszcz, Wołomin, Radzymin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Warszawa, Wyszków, Zabrodzie, Jadów, Sulejów, Dąbrówka.


Zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno w biurze, jak i w terenie.


 Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.
Zapraszamy do Współpracy!


Na obecną chwile współpracujemy z firmami:

 Logo firmy POL-SKONELogo firmy Vetrex  Logo firmy Wiśniowskiintenso

Logo firmy KMT   Logo firmy ForestLogo firmy DREbarański

Logo firmy PORTA Logo firmy AkantLogo firmy Portos  Wiatrak