SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

Firma POL-SKONE to niekwestionowany lider rynku drzwi i okien drewnianych. Celem jej działalności jest tworzenie produktów spełniających oczekiwania klientów, wsłuchując się w ich potrzeby i problemy oraz dbanie o stały rozwój i utrzymanie niezmiennej pozycji i opinii budzącego zaufanie partnera na rynku. Historia firmy sięga roku 1990 i przez 30 lat sukcesywnego rozwoju osiągnęła poziom do jakiego wiele firm branży budowlanej  ciągle dąży. Przez lata swojej działalności zdobyła wiele rozpoznawalnych nagród przyznawanych firmom za  dynamiczny rozwój na rynku polskim, w dziedzinie eksportu, za innowacyjność, najlepsze rozwiązania architektoniczne, świadczących o respektowaniu etycznych wartości również we współpracy z klientem, budowanie pozytywnego wizerunku i wzrostu gospodarczego. 
Działalność firmy prowadzona jest w czterech bardzo nowoczesnych technologicznie zakładach produkcyjnych w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Wyroby POL-SKONE produkowane są z wyselekcjonowanego drewna pochodzącego z lasów polskich, wprowadzając do domów nie tylko ciepło, przytulność i bezpieczeństwo ale również zdrowie.
Do oferty produktów firmy należą przede wszystkim drzwi, w tym: drzwi wewnętrzne (fornirowane, malowane, laminowane i okleinowane); drzwi zewnętrzne, drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe, drzwi techniczne (przeciwpożarowe i dźwiękoizolacyjne), okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe,  a także okiennice oraz futryny.
Zapraszamy do naszego salonu. Możecie tam Państwo obejrzeć z zewnątrz jak i od wewnątrz budowę drzwi, zapoznać się z najnowszymi trendami, wzorami, skorzystać z aktualnych promocji. Nie kupujcie “kota w worku”.  Postawcie na doświadczenie i profesjonalizm.