SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

Nieodzownym elementem współczesnych trendów projektowych jest szko, które od pewnego czasu inspiruje projektantów i inwestorów. Szkło dzięki swoim właściwościom i walorom estetycznym znalazło zastosowanie również w branży drzwiowej. Od zawsze stanowiło element dekoracyjny drzwi przez który  następował dopływ światła do pomieszczenia. Walor ten jest w obecnych czasach wykorzystywany w możliwie jak najszerszym zakresie. Dzięki transparentności szkła  pomieszczenia stają się jaśniejsze a osoby w nich przebywające otrzymują większy komfort i samopoczucie, niż przebywając w ciemnych nieoświetlonych pomieszczeniach. W założenia tego projektu idealnie wpasowują się nasze propozycje drzwi szklanych:

1.  GALLA firmy DRE. Skrzydła tych drzwi mają postać tafli szklanej o gr 8 mm występującej 11 wzorach w której znajdują się otwory pozwalające na mocowanie okuć w 6 kolorach stali i aluminium ( zamki, klamki, zawiasy i nasadki). drzwi możemy zamontować w formie rozwiernej jak i przesuwnej. Niestety nie można ich skracać.

2. LUMEN firmy POL-SKONE wraz z ościeżnicą regulowaną LUMEN w pełnej kolorystyce laminatów, malowanych czy fornirowanych. Szkło hartowane występuje w kolorze satynowym białym, brązowym, grafitowym lub przeziernym. 

Zachęcamy Was do zakupu szklanych drzwi. Wpuście do swojego domu światło naturalne, nada ono  Waszemu domowi więcej ciepła i przytulności, szklane drzwi optycznie powiększą jego przestrzeń, nadając jej nowoczesny i elegancki wygląd. Drzwi szklane mają poza tym bardzo dobre wskaźniki izolacji akustycznej, znakomite parametry użytkowe, wysoką estetykę i oryginalny design.