SPRZEDAŻ, MONTAŻ I PROFESJONALNE DORADZTWO

OknaOla.pl

Drzwi przesuwne to doskonała alternatywa w dobie minimalizmu i potrzeby wykorzystania każdej wolnej przestrzeni.  Zastosowanie w  pomieszczeniach drzwi ukrytych w ścianie bądź zawieszenie ich na ścianie bocznej optycznie powiększy wnętrze nawet najmniejszego mieszkania. Umiejętne wkomponowanie w przestrzeń mieszkalną pozwala również na stworzenie niecodziennych aranżacji. Konieczności zastosowania rozwiązań pozwalających na bardziej efektywne wykorzystanie  miejsca w mieszkaniach naszych klientów, skłoniło nas do przedstawienia takich rozwiązań w ofercie naszego salonu sprzedaży. Kolorystyka i wzornictwo drzwi które spełniają wymogi ich zastosowania w systemach przesuwnych jest bardzo duża i pozwala nam sprostać Państwa oczekiwaniom wizualnym i technicznym. Systemy przesuwne pozwalają na zamontowanie drzwi zarówno pojedynczych jak i podwójnych o wymiarach pojedynczego skrzydła 60, 70, 80, 90, 100cm.  

Wśród systemów przesuwnych wyróżniamy system do zabudowy w ścianie i system przesuwny naścienny. Ten pierwszy wymaga posiadania odpowiedniej grubości ściany do zamontowania kasety w której będą mogły zostać zamontowane drzwi przesuwne oraz kompletu zabudowy. Posiadamy w naszej ofercie system firmy POL-SKONE, ECLISSE i DRE oraz kaseta ościeżnicowa PA. 

Alternatywny sposób w przypadku braku możliwości zamontowania drzwi w ścianie jest system przesuwny naścienny, na który składa się prowadnica, maskownica i słup dojazdowy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy duży wybór opcji zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w tym system  firmy: 

1.  POL-SKONE - naścienny, naścienny PREMIUM i naścienny MOVI  oraz drzwi skladane;

2. DRE - naścienny do drzwi płytowych i szklanych oraz naścienny SPAZIO CD.

W grupie drzwi przesuwnych dużą rolę odgrywają również drzwi przesuwne tarasowe zaprezentowane w grupie OKNA. W ofercie naszej firmy posiadamy okna przesuwne firm:

1. VETREX, w tym systemy w profilu VEKA: podnoszono-przesuwne, odstawno-przesuwne, uchylno-przesuwne i składano-przesuwne. 

2. FOREST, w tym systemy: drzwi unoszono-przesuwnych Aluplast HST 85 i uchylno-przesuwne SALAMANDER BLUEVOLUTION: HST 76

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.